Skip to content
Merhaba güzellik

Merhaba Güzellik

Işıltıyı etrafınıza hissedin! Parlak ve temiz bir mutfağa sahip olmak için Cif'in mükemmel temizlik ürünleri ile evinizin güzelliğinin tadını çıkarın.

Hepsini arayın

( 8 items )

Etrafınızı hergün güzel bir ışıltı ile sarın.

Temiz bir mutfak için; fırından, buzdolabına, küçük ev aletlerinden, tost makinasına, çaydanlığa ve daha bir çok eşyanızı parlatmak için Cif Paslanmaz Çelik Sprey Temizleyiciyi kullanın. Uzman temizlik spreyi paslanmaz çelik yüzeyler, parmak izleri, su izleri ve yağ lekesi gibi kirler için tasarlanmıştır. İnatçı yiyecek lekelerinden, kireç izlerinin % 100'üne kadar her şeyi temizleyen Cif Power & Shine ile ışıltıyı evinize geri getirin. Cif Jel Tüm Yüzeyler ile ahşap zeminler ve mutfak fayanslarının mükemmel temizliğini keşfedin. Kir, yağ ve ayak izlerini kaldırır ve arkasında güzel bir kokudan başka bir iz bırakmaz.

Artık paslanmaz çeliğin nasıl parlatılması gerektiğini biliyorsunuz. Sıra fırın içleri, mikrodalga ve buzdolabı içlerinde! Fırınınızın içinin de aynı şekilde ışıldaması Cif Paslanmaz Çelik Sprey Temizleyiciyi ile mümkün. Fırından, ızgaradan ve ocaktan inatçı yağları çıkarmak için formüle edilmiştir. Fırınınızın ve bütün mutfak aletlerinizin içinin parlamasının ve yeniden güzel görünmesinin en temel çözümü budur!.

Paslanmaz çelik ve ahşap zeminlerin nasıl parlatılacağını bilmek ruh halinizi değiştirebilir ve hatta sizi daha huzurlu kılar. Kusursuz temiz bir ev hayatınıza neşe getirebilir bu yüzden Cif size dakikalar içinde güzel ve temiz bir ev gerçeği sunuyor. Hoşçakal kirli ev merhaba güzel evim!

Cif temizlikteki uzmanlığını sizlerle paylaşıyor. Yıllardır hijyende en iyi yardımcınız olan Cif, temizlik önerileri ve püf noktalarını veriyor. Işıl ışıl yüzeyler, parlak bir mutfak, temiz bir banyo, düzenli bir salon artık hayal değil. Üstelik kısa sürede etkili temizliğin yolları da sizlerle. Düzenli bir ev, temiz bir ofis için Cif'in ipuçlarını takip edin.

Banyo ve Mutfak Temizliği İçin Yol Haritanız Cif'ten

Cif, banyo temizliği için bilmeniz gereken incelikleri tek tek listeliyor. Zorlu su lekeleri, sildikçe yeniden çıkan damlacıklar, aynadaki parmak izleri, sabun artıkları, kireç birikintileri canınızı sıkmasın. Cif sizin için hazırladığı öneriler ile banyonuza kaybettiği ışıltıyı geri kazandırıyor. Yalnız bu kadar da değil, Cif'in temizlik hakkında pratik bilgiler sayfasında mutfak temizliği de detayları ile anlatılıyor. Tertemiz bir tezgah, göz kamaştıran bir evye, yağ lekelerinden arınmış bir aspiratör ve ilk günkü gibi temiz görünen pırıl pırıl mutfak dolapları Cif ile mümkün.

Her Yerde Temizliğin Uzmanı Cif

Cif, ayrıca her yerde kolaylıkla uygulayabileceğiniz yüzey temizleme detayları da sunuluyor. Cif, ev düzenleme için tavsiyelerden, dip köşe temizliği hızlandırmanın yollarına, balkon ve bahçe temizliği ipuçlarına kadar farklı birçok konuda uzmanlığı ile size destek oluyor. Buzdolabından ayakkabılara, çamaşırlardan kilerlere kadar temizlik gerektiren birçok ürün ve alan için sunduğu farklı çözümler, temizlikte ufuk genişletiyor. Cif, daha güzel bir çevre için önerilen gönüllü sosyal sorumluluk projeleri ile de ilham veriyor.

Temizliği keyifli bir rutin haline getireceğiniz basit ipuçları için Cif'i takip edebilirsiniz. Siz de Cif sprey, jel ve krem temizleyici ürünleri ile tanışarak verilen ipuçlarını uygulayabilir, birkaç adımda evinizin, ofisinizin her köşesinin nasıl da rahatlıkla temizlendiğine şahit olabilirsiniz.