İçeriğe atla
T&c's

KATILIM KOŞULLARI

Iütfen Şartlar ve Koşullarımızı okuyun
 1. Cif Kapsam Dışı Yarışması

  (“Kampanya”) Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No:13, 34768, Ümraniye/İstanbul adresinde bulunan Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.03.2023 tarihli ve

  E-24951361-255.05.02-35213 sayılı yazısına istinaden izin kapsamı dışında

  düzenlenmekte olup; 15.04.2023 tarihinde saat:  10:00 ’da başlayıp 9.05.2023 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

 2. Kampanya tarihleri arasında Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @cifturkiye hesabını takip edip, hesaptan paylaşılacak “Mutfaktaki, evdeki ve ev dışındaki/arabadaki lekeleri birlikte temizlerim dediğin arkadaşını etiketleyerek yaratıcı şekilde yorum yap” konulu kampanya postunun altında 1 arkadaşını etiketleyerek yorum yazanlar yarışmaya katılacaktır.

 3. Yazılan yorumlar 10.05.2023 tarihinde konuya uygunluk, özgünlük, yaratıcılık kapsamında jüri tarafından değerlendirilecek ve 1 kişi Mi Electric Scooter 3, 3 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum S10T 8000 PA Akıllı Robot Süpürge, 5 kişi Philips HD9650/90 Premium Airfryer XXL, 10 kişi Ingenio XL Intense Titanyum 2X Büyük Set 12 Parça kazanacaktır.

 4. Yarışma sonuçları 12.05.2023 tarihinde @cifturkiye hesabında yayınlanacaktır.

 5. İkramiye kazanan katılımcılar, isminin @cifturkiye hesabında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılır.

 6. Yarışma sonunda kazanan kişiler @cifturkiye hesabı üzerinden direkt mesaj (DM) yoluyla ad-soyad-adres-telefon bilgileri ile yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde başvuru yapmalıdır. Bu mesajda kazanandan istenen ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Unilever sorumlu değildir.

 7. Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Unilever ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz., Katılımış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 8. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 9. Kampanya’ya katılım sadece Türkiye’de ikamet edenler ile sınırlıdır. Yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

 10. Kampanya katılımının alınabilmesi için katılımcının Instagram profilinin herkese açık olması gerekmektedir.

 11. Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

 12. Kazanılan ödül, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 13. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Unilever’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 14. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Unilever’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 15. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasındanUnilever sorumlu değildir.

 16. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır. Unilever bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 17. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 18. Unilever, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.