Skip to content
Bu resim gülen yüzlü kıvırcık saçlı gözlüklü bir kadını anlatıyor. Kadının yansıması orantısız şekilde yansıyor ve gülüşü iki kat daha büyük gözüküyor.

Evinizi Cif ile güzelleştirin

Cif güzel ev ve mekanların bizi daha mutlu ettiğine inanıyor. Bu nedenle Cif, temizlerken yüzeylerin güzelliğini ortaya çıkartır.

Cif'in etkileyici gücü ile güzelliği evinize getirin

Cif Spreyler, Cif Krem, ve Cif Zemin Temizleyici ile güzelliği evinize getirin. Cif Krem'i birden fazla yüzeyde kullanabilirsiniz.Cif Jel ile parlak yüzeyler elde ederken temizlik ve hijyen kokusunu duyacaksınız. Evinizin muhteşem güzelliğine ve temizliğine siz bile inanamaycaksınız!

Fayanslarınızı Cif temizleyici ile temiz tutun. Fayanslardan, tuvaletlerden, küvetlerden, oluklardan ve duşlardan gelen küf lekelerini çıkarmak için yoğunlaştırılmış ve güçlendirilmiş uzman bir formül kullanan Cif Power & Shine Banyo Sprey’i mutlaka deneyin. Bu etkili küf leke çıkarıcıyı kullandıktan sonra gözlerinize inanmayacaksınız!


Evinizdeki birçok yüzeyin güzelliğini ortaya çıkarın. %100 doğal temizlik partikülleri içeren Cif Krem, sert kirleri % 100'ünü temizler ve yüzeylerin parlaklığını ortaya çıkarır. Beyaz, limon veya pembe renkte mevcuttur. - Evinizdeki yenilenmiş hissine çok şaşıracak ve hayran kalacaksınız!