Skip to content
Bu resim gülen yüzlü kıvırcık saçlı gözlüklü bir kadını anlatıyor. Kadının yansıması orantısız şekilde yansıyor ve gülüşü iki kat daha büyük gözüküyor.

Evinizi Cif ürünleri ile güzelleştirin

Cif güzel ev ve mekanların bizi daha mutlu ettiğine inanıyor. Bu nedenle Cif, temizlerken yüzeylerin güzelliğini ortaya çıkartır.

Cif'in etkileyici gücü ile güzelliği evinize getirin

Cif Spreyler, Cif Krem, ve Cif Zemin Temizleyici ile güzelliği evinize getirin. Cif Krem'i birden fazla yüzeyde kullanabilirsiniz.Cif Jel ile parlak yüzeyler elde ederken temizlik ve hijyen kokusunu duyacaksınız. Evinizin muhteşem güzelliğine ve temizliğine siz bile inanamaycaksınız!

Fayanslarınızı Cif temizleyici ile temiz tutun. Fayanslardan, tuvaletlerden, küvetlerden, oluklardan ve duşlardan gelen küf lekelerini çıkarmak için yoğunlaştırılmış ve güçlendirilmiş uzman bir formül kullanan Cif Power & Shine Banyo Sprey’i mutlaka deneyin. Bu etkili küf leke çıkarıcıyı kullandıktan sonra gözlerinize inanmayacaksınız!


Evinizdeki birçok yüzeyin güzelliğini ortaya çıkarın. %100 doğal temizlik partikülleri içeren Cif Krem, sert kirleri % 100'ünü temizler ve yüzeylerin parlaklığını ortaya çıkarır. Beyaz, limon veya pembe renkte mevcuttur. - Evinizdeki yenilenmiş hissine çok şaşıracak ve hayran kalacaksınız!

Mutfak ya da banyonuzda bulunan çıkması zor lekelerle mücadele etmenizde yardımcı olan Cif, evinizde ışıltılı temizliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Çeşitli yüzey ve lekeler için özel olarak üretilen Cif ürünleri, çok amaçlı temizleyicileri ile ekonomik çözümleri sizlerle buluşturur.

Temizlikte Etkili Çözümler Sunan Cif Nedir?

Cif, evinizdeki tüm yüzeyler için uzman temizlik çözümleri sunar. Cif ürünleri krem sprey ya da jel şeklinde bulunur. Cif krem, sprey ve jellerinin kolayca uygulanması sayesinde kireç, yağ, küf gibi zorlu lekelerle mücadelenizde en büyük yardımcınızdır. Cif çeşitleri birden fazla yüzey için kullanılabilir. Cif kremi zorlu lekelerin olduğu yüzeylere uygulamanız halinde, hızlıca nüfuz ederek kirlerin kolayca çıkmasını sağlar. Farklı yüzeylerde kullanabileceğiz, çok amaçlı jel ya da spreylerle yüzeylerinizin ilk günkü kadar parlak olmasını sağlarsınız.

Çok amaçlı Cif ürünlerini dilerseniz direkt lekeye uygulayabilir ya da suyun içine dökeceğiniz birkaç damla ile yer yüzeylerinde de üstün temizlik ve ferahlık sağlayabilirsiniz. Çünkü Cif tarafından üretilen çok amaçlı temizlik ürünlerinin geliştirilen formülleri içeriğinde çamaşır suyu bulundurarak kalıcı bir çözüm sağlar. Tüm Cif ürünleri içeriğindeki parfüm esanslarıyla da evinizin kokusunu değiştirir. Cif ürünleri içerisinde bulundurduğu portakal, limon, menekşe, kiraz ve okyanus esintisi kokularıyla evinizin temizlik sonrasında güzel kokmasını sağlar. Cif ürünlerini mutfak tezgahı, lavabo, küvet, fayans, zemin, tezgah, aspiratör ve ocak gibi inatçı lekelerin bulunduğu tüm alanlarda uygulayabilirsiniz. Böylece tek ürünle üstün temizlik performansı sağlarsınız. Birkaç damlayla üstün leke çıkarma etkisi sağlayan Cif markası, bu özelliğiyle kullanıcı dostu ve tasarruflu bir temizlik sunar. Tüm yüzeyler için özel formüllerle geliştirilen Cif ürünlerini tercih ederek siz de parlak ve etkili bir temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.