İçeriğe atla
Banyo Nasıl Temizlenir?

Banyo Nasıl Temizlenir?

Banyonuzun ışıl ışıl parlayabilmesi için çok basit ancak etkili önerilerimiz var. Banyo nasıl temizlenir sorusunu aklınızdan çıkarmanın tam vakti!

Cif, güzel evlerin ve yerlerin bizi mutlu ettiğine inanıyor! Bu yüzden banyonuzun güzelliğini tekrar ortaya çıkarabilmek için sizlerle püf noktalarını paylaşmak istiyor.

Banyonuzun ilk günkü kadar temiz olması ve pırıl pırıl parlaması için birbirinden farklı ve etkili ürünlerini kullanabilirsiniz. En zorlu kirlerde bile Cif’in gücüne inanabilirsiniz çünkü yüzeylere  zarar vermeden en iyi sonucu almanızı sağlar. Banyo nasıl temizlenir, banyo fayansları nasıl parlatılır ve çok daha fazlası için ipuçları burada!

Hızlı bir şekilde banyo fayansları nasıl temizlenir?

Banyonuzu temizlerken diğer alanlara göre daha fazla uğraşabileceğiniz ancak temizliğin keyfini en çok hissedeceğiniz yerler fayanslardır. Bu yüzden banyodaki fayanslar nasıl temizlenir çok iyi bilmeniz gerekir.

 • Parlayan, tertemiz fayanslar için:

  Cif Krem’in %100 doğal temizleme partikülleri ile en zorlu lekeleri bile tamamen çıkarabilirsiniz, fayanslar tertemiz olur.

 • Küf lekelerini çıkarmak için:

  Cif Power & Shine Banyo Sprey ile ulaşılması en zor alanlardaki küf lekelerini kolayca çıkarabilirsiniz. Banyonuzu küf lekelerinden arındırmak için Cif’i yüzeye sıkın ve 15 – 20 dakika bekleyin. Su ile durulayıp kendiliğinden kurumaya bırakın. Temiz bir banyonun keyfini çıkarın.

 • Kireç lekelerini çıkarmak için:

  Cif Power & Shine Banyo Sprey imdadınıza yetişiyor. Özel formülü ile duşakabin ve fayanslarınızı dakikalar içinde temizleyebilirsiniz. Kireç lekelerine uzunca bir süreliğine veda edebilirsiniz.

 • Su lekelerini çıkarmak için:

  Cif Power & Shine Banyo Sprey kullanarak su lekelerini çıkarmakla kalmayın aynı zamanda su lekesini engelleyen özel formülü ile temizliğe ayırdığınız zamanı da azaltın. Kendinize vakit ayırmanın tadını çıkarın! 

İşte dört basit çözümle “Banyo duvar fayansları nasıl temizlenir?” sorusunu aklınızdan çıkarabilirsiniz. Bu pratik bilgilerle fayanslarınız kolaylıkla temizlenecek aynı zamanda dikkat çekici bir şekilde parlayacaktır.

Fayanslara dair merak edilen bir diğer soru da “Banyo fayanslarının arası nasıl temizlenir?” dir. Burada da tıpkı ilk öneride olduğu gibi Cif Krem kullanabilirsiniz. Bir bez yardımı ile Cif’i tüm fayanslara yaydıktan sonra aralarını dikkatlice silerek geçiniz. Banyo fayans aralarının kolaylıkla temizlendiğini göreceksiniz.

Burada kullanabileceğiniz minik bir ipucu da mevcut, kullanmadığınız bir diş fırçası yardımıyla fayans aralarını hafifçe geçebilirsiniz. İşte karşınızda bakmaya doyamayacağınız mis gibi banyo fayansları! 

Küvet nasıl temizlenir?

 • Cif Krem kullanarak başlayın. Küvetinizdeki tüm kirlerin hızlı bir şekilde akıp gitmesine tanık olun.

 • Cif Power & Shine Banyo Sprey ile armatürlerinizi temizleyin. Parmak izi, kir ve su lekelerini uğraşmadan çıkarın.

Banyo zemini nasıl temizlenir?

Fayansları, küveti ve lavaboları temizledikten sonra sıra banyo zeminine geliyor. Cif Jel kullanarak zemini de eski parlayan ve güzel haline döndürün.

İşte banyonuzu çok sevmek için elinizde bir sürü neden var. Güzel bir duşun tam zamanı.

Unutmayın: Herhangi bir ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatları ve uyarıları okuyun. Ürünü test etmek için öncelikle görünmeyen bir alanda küçük bir miktarda deneyin.