Skip to content
Banyo nasıl temizlenir

Banyo nasıl temizlenir

Cif, güzel evlerin ve yerlerin bizi mutlu ettiğine inanıyor! Bu yüzden banyonuzun güzelliğini tekrar ortaya çıkarabilmek için sizlerle püf noktalarını paylaşmak istiyor.

Banyonuzun ilk günkü kadar temiz olması ve pırıl pırıl parlaması için birbirinden farklı ve etkili ürünlerini kullanabilirsiniz. En zorlu kirlerde bile Cif’in gücüne inanabilirsiniz çünkü yüzeylere zarar vermeden en iyi sonucu almanızı sağlar. Banyo nasıl temizlenir, banyo fayansları nasıl parlatılır ve çok daha fazlası için ipuçları burada!

Hızlı bir şekilde banyo fayansları nasıl temizlenir?

 

Banyonuzu temizlerken diğer alanlara göre daha fazla uğraşabileceğiniz ancak temizliğin keyfini en çok hissedeceğiniz yerler fayanslardır. Bu yüzden banyodaki fayanslar nasıl temizlenir çok iyi bilmeniz gerekir.

  • Parlayan, tertemiz fayanslar için: Cif Krem’in %100 doğal temizleme partikülleri ile en zorlu lekeleri bile tamamen çıkarabilirsiniz, fayanslar tertemiz olur.
  • Küf lekelerini çıkarmak için: Cif Power & Shine Banyo Sprey ile ulaşılması en zor alanlardaki küf lekelerini kolayca çıkarabilirsiniz. Banyonuzu küf lekelerinden arındırmak için Cif’i yüzeye sıkın ve 15 – 20 dakika bekleyin. Su ile durulayıp kendiliğinden kurumaya bırakın. Temiz bir banyonun keyfini çıkarın.