Fayans araları nasıl temizlenir ve banyonuzda ekstra parlaklık nasıl sağlanır

Fayans araları nasıl beyazlatılır

Fayanslar banyonuzun fonunu oluşturur, bu yüzden de fayans aralarında küf görmek istemezsiniz. Fayanslarınızın temiz olması, tüm odaya parlaklık ve ışıltı getirir, tüm odayı ışıldatan güzel bir fon oluşturarak her şeye sıcak, parlak bir görünüm kazandırır.

Derz temizlemek Cif Ultra Hijyen Sprey ile hızlı ve kolay, derzinizi ilk günkü görünümüne kavuşturmak için aşağıdaki adımları izleyin. 

İhtiyaçlarınız:

 • Cif Ultra Hijyen Sprey 
 • Nemli bir bez

Nasıl temizlenir:

 1. Cif Ultra Hijyen Sprey’i fayanslarınızın yüzeyine sıkın
 2. Kirler inatçıysa, o şekilde bir dakika bekleyin
 3. Nemli bir bezle silin
 4. İşte oldu! Kolayca derz temizliği yaparak fayansları ışıl ışıl parlatabilir, yenileyebilirsiniz.

Son dokunuşlar

Ancak bu kadarla yetinmeyin. Parlak fonunuza kavuştuktan sonra banyonuzun ilgi çekmesi ve iddialı bir görünüme sahip olması için bazı fikirlerimiz var.

Spayı banyonuza getirin

Fayanslarınızın temiz sadeliğini lavabo çevresindeki minimal ve rahatlatıcı görünümle birleştirin. Kavanoza konan mumlar ile banyonuza lüks bir hava katın.

 • Cam kavanozları farklı miktarlarda suyla doldurun, üzerlerine yüzen birer mum bırakın ve bir spanın rahatlatıcı havasını banyonuza taşıyın.
 • Kavanozun dibine çiçekler veya yapraklar koyun ve artık parlayan banyonuza renk katın; nasıl yapılacağını videomuzdan görebilirsiniz.

Ferah ve güzel kokular

 • Banyonuza ikinci bir dokunuş eklemek ister misiniz? 
 • Temiz ve klasik bir görünüm için geniş bir cam fincanı harika bir vazoya dönüştürebilir ve ışıldayan fonunuzun olanca güzelliğiyle görünmesini sağlayabilirsiniz.
 • Vazonuzu taze veya kurutulmuş çiçeklerle doldurun: kokulu lavantalar deneyin, hem güzel görünürler hem de odayı hoş, rahatlatıcı bir kokuyla doldururlar.
TOP