Cam nasıl silinir ve parlatılır

 

Cam nasıl silinir

Güneş ışığı toz ve kirden arınmış bir camdan odaya dolduğunda, odanın güzelliğini taçlandırır. Camların ışıl ışıl olması bu yüzden hoşumuza gider.

Cam temizliği ve temiz camlar tüm odanın havasını değiştirir: musluklar pırıl pırıl parlar, ışık her yere yansır; tezgâhlar ışıldar ve yerler canlanır, cilalanmış gibi durur. Her şey daha parlak ve yeni gibi gözükür, bu yüzden de camları temiz ve berrak tutmak çok önemlidir.

Odanızın güzelliğini öne çıkarmak çok kolay. Uzman görüşümüzü dinleyin ve ve cam temizlemenin en iyi yolu olan Cif Ultra Hız Cam Sprey’i kullanarak yapışkan parmak izlerinden ve kirden kurtulun, camlarınız yeniden ışıl ışıl olsun.

İhtiyacınız olanlar: 

 • Cif Ultra Hız Cam Sprey
 • Kuru bir bez

Nasıl temizlenir: 

 1. Cif Ultra Hız Cam Sprey'i cam yüzeyine sıkın
 2. Kuru bir bezle silin
 3. Camlarınızı işte bu kadar hızlı, rahat ve kolay parlatabilirsiniz.

Son dokunuşlar

Üstelik bu daha başlangıç. Çünkü camlar ilk günkü kusursuz hâline döndüğünde odanız da güzel şeyler için hazır demektir. Işıktan en iyi şekilde yararlanabilmek adına yapabileceğiniz pek çok şey var, yeni ilhamlar için yukarıdaki videomuzu izleyin. 

Cam şişeler

 • Renkli camlar, kusursuz derecede temiz bir pencere için en harika arkadaştır: güneş ışığı renkleri odanın dört bir yanına yayar ve bu parıltı sayesinde odanızın en önemli ve göz alıcı parçası olurlar.
 • Farklı renk, şekil ve ebatlarda cam şişeleri ve kavanozları pencerenin önünde bir arada kullanmayı deneyin.
 • Su ve taze çiçekler konduğunda eşsiz, ışıltıyla parlayan vazolara dönüşürler; boş bırakıldıklarında da içlerinden gelen parlaklıkla çarpıcı bir görünüm kazanırlar. 

Kristallerin gücü

 • Camlarınızı hareketlendirmek için renkli cam kullanma fikrini sevdiniz mi?
 • Deneyebileceğiniz diğer bir fikir de kurdelelere kaba kesim yarı değerli taşlar ve renkli kristaller takıp bunları camın üstüne farklı yüksekliklerde asmaktır. 
 • Bu taşlar ışığı çok güzel yakalarlar ve gece bile güzel görünürler. 
TOP