Cif Hakkında

img_aboutus_detail_501x273

Güzelliği geri getiriyoruz...


Bizim misyonumuz gurur duyacağınız tertemiz bir ev. Ürünlerimizin hepsini bunu göz önüne alarak formüle ediyoruz. Böylece Cif'i tercih ettiğinizde sonunun her zaman güzel olacağını biliyorsunuz.


Çünkü, temizlik sadece nasıl yaptığınızla ilgili değil, neden yaptığınızla da ilgili. Temizliği bitirip, bir adım geri çekilip evinizi en güzel haliyle görmekle ilgili. Eviniz ailenizin yuvası ve siz bununla gurur duyuyorsunuz.


Evinizin en iyi haliyle görünmesini istediğinizi biliyoruz; bu yüzden karşılaştığınız sorunları çözerken, yüzeylere de özen gösteren ürünler geliştiriyoruz. İngiltere'nin en çok satan çok amaçlı krem temizleyicisi Cif Krem gibi. Veya yeni Power & Shine serimiz gibi - iz bırakmayan güçlü ve rakipsiz temizlik. İlk seferinde. Her seferinde.


Eviniz sizin bir yansımanızdır ve Cif istediğiniz güzel sona ulaşmanıza yardımcı olur: Her türlü yüzeyde, her türlü odada. İster üstten, ister derinlemesine temizlikte.

…Ve bunu herkese ulaştırıyoruz

Herkesin içinde yaşadığı çevreyle gurur duyması gerektiğine inanıyoruz.


Bu evde başlar.


Herkesin evinin en iyi haliyle gurur duymasını istiyoruz. Bu gururun yaşamın her alanına yayılmasını istiyoruz—çünkü çevrenizle gurur duyarsanız, kendinizi iyi hissedersiniz. 


Öyleyse neden burada duralım?


Güzellik her yerde. Caddelerimizde, mimarimizde—Yaptığımız her şeyde. Bunların hepsinin bir hikayesi var ve onları temizleyip bakım yaparak, yani güzelliklerini gölgeleyen kiri yok ederek ve orijinal hallerine geri getirerek, güzelliklerinin tadını herkesin çıkarmasını sağlıyoruz ve bu hikayeleri yeniden canlandırıyoruz.


2014 yılında Bezilya'nın en simgesel anıtını, Christ the Redeemer'ı ön plana çıkaran Bring Back The Beauty kampanyasını başlattık. Yüzeydeki kiri yok ederek ve güzelliğin parıldamasını izin vererek, bu değerli anıtın restorasyonunu kutlamak için insanları bir araya topladık. Cif'in her zaman yaptığı gibi.


Bu, her şeyi sadece temiz olmasıyla değil, güzel bir şekilde temiz olmasıyla, gurur duymakla ve tüm evleri daha güzel kılmakla ilgili.

Güzellik misyonumuza nasıl başladık?

1960'larda evdeki yüzeyler sert temizlik tozlarının saldırısı altındaydı. Bu yüzden, yüzeylere zarar vermeyecek nazik ama etkili bir temizleyici formüle etmeye başladık. Nihayet 1974'te bunu başardık. Devrim yaratan çizmeyen krem temizleyicimiz evleri 'yeterince temiz'den 'güzelce temiz'e dönüştürdü.


O zamandan bu yana, ismimiz değişti—2001'de Jif'ten Cif'e—ve müşterilerimiz için tam bir ürün yelpazesi yarattık. Kireç birikintisinden hızlı yer temizleyicilerine, yenilikçi formüllerimiz evinizin tüm odalarının ışıldayan temizliğe kavuşmasını sağlıyor.


Cif'le başladığınızda, her zaman güzel bir son olur.

TOP